fbpx

O nas

Gwarancja jakości

Nadamy rabat lub zwrócimy do 100% pieniędzy, jeśli usługa nie spełniło oczekiwania klienta i rezultat prania był inny, niż zapowiedziany.

Profesjonalny sprzęt

Nie używamy żadnego sprzętu typu Karcher i innych mas-marketowych odkurzaczy. Tylko i wyłącznie profesjonalny sprzęt!

Bezpieczna płatność

U nas zawsze zapłacisz kartą / gotówką i dostaniesz fakturę na swoją firmę.

Punktualność

W razie spóźnienia, (co się zdarza bardzo rzadko) więcej niż o 30 minut nadamy rabat na pranie tapicerki meblowej.

Mobi Mop - pranie tapicerki meblowej i pranie wykładzin. Pranie kanap, pranie materaca, pranie foteli.

Rzetelność

Dotrzymujemy się technologii i regulaminu podczas prania tapicerki meblowej, wykładzin i materacy. Nam można ufać!

Bezpieczne EKO środki

Wykorzystamy tylko i wyłącznie hipoalergiczne EKO środki, które są absolutnie bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych.

Nasz sprzęt do prania tapicerki meblowej i wykładzin

Uwaga! Nasza firma nie korzysta że sprętu typu Karcher i innych mas-marketowych odkurzaczy. Korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnego sprzętu.

Santoemma (Włochy)

Odkurzacz piorący Sabrina Hot

Profesjonalny odkurzacz ekstrakcyjny przeznaczony do prania tapicerki meblowej, wyposażony w jednostkę do natychmiastowego podgrzewania wody. Dzięki zastosowaniu wysokiego podciśnienia, maszyna umożliwia usunięcie maksymalnej ilości zanieczyszczeń z powierzchni oraz uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia. Dzięki zastosowaniu wysokiego podciśnienia, maszyna umożliwia usunięcie maksymalnej ilości zanieczyszczeń z powierzchni oraz uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia.

Santoemma (Włochy)

Odkurzacz piorący Santoemma Sabrina Maxi

Sabrina Maxi jest w pełni profesjonalnym przemysłowym urządzeniem do prania wykładzin biurowych i tapicerki meblowej. Na tle innych, konkurencyjnych rozwiązań Sabrinę Maxi wyróżnia dedykowany system wysokiego podciśnienia (high-waterlift), który gwarantuje większą skuteczność prania i najszybsze schnięcie powierzchni. Urządzenie jest wyjątkowo ciche (67db) co pozwala na zachowanie dyskrecji ekipie sprzątającej i jest dodatkowym atutem w miejscach jak hotele, pensjonaty.

Santoemma (Włochy)

Odkurzacz piorący Steempro 2000

Profesjonalny odkurzacz piorący o przemysłowej budowie. Zapewnia podciśnienie na poziomie 4064 mm słupa wody. Profesjonalna pompa o mocy 250psi i przepływowy podgrzewacz wody Heat&Run 2.8 Kw zapewnia dogłębną ekstrakcję czyszczonej powierzchni. Jest to doskonały sprzęt do prania dużych metraży, w szczególności wykładzin biurowych. Steempro 2000 to idealne rozwiązanie dla firm czyszczących profesjonalnie duże powierzchnie. Steempro jest wyposażony w silną pompę o mocy 250 psi oraz powiększone zbiorniki, gwarantujące długi czas pracy i doskonałe efekty czyszczenia.

Sebo (Niemcy)

Odkurzacz Sebo Evolution 350

Profesjonalny, pionowy odkurzacz szczotkowy. Sebo Evolution 350 wyznacza nowe standardy w dziedzinie sprzątania biur, obiektów komercyjnych lub przemysłowych. Jest niezawodnym narzędziem wszędzie tam, gdzie po prostu codziennie musi być czysto. Bardzo skuteczny przy odkurzniu wykładzin i dywanów na sucho przed praniem ekstrakcyjnym. 

Truvox (Wielka Brytania)

Szorowarka walcowa Multiwash 240

Wielofunkcyjna i wysokowydajna szorowarka walcowa, która myje i szoruje zarówno miękkie, jak i twarde powierzchnie. Idealna do równomiernego nanoszenia i wcierania prespray’a, środka do kapsulacji lub suchych wiórek na dywanach i wykładzinach. Jest również wysoce skuteczna na trudnych nawierzchniach, tj.: maty antypoślizgowe, ruchome schody i chodniki, czy maty wejściowe. Ponadto znakomicie sprawdza się podczas czyszczenia podłóg kafelkowych oraz fug.

Sebo (Niemcy)

Szorowarka Sebo Duo

Szorowarka walcowa przeznaczona do równomiernego rozprowadzania i wcierania prespray’u, środka do kapsulacji lub suchych wiórek na dywanach i niewielkich powierzchniach wykładzin. Prosta w obsłudze i skuteczna w działaniu. Dzięki dwóm szczotkom walcowym obracającym się w przeciwnych kierunkach, dokładnie rozprowadza środek czyszczący na pożądanej powierzchni, penetruje runo dywanu / wykładziny i dociera do pojedynczych włókien.

Dri-Eaz (Wielka Brytania)

Osuszacz Dri-Pod

Mały i wygodny wentylator do suszenia tapicerek mebloweych, materacy i dywanów. Dri-Pod zasysa ciepłe, suche powietrze z górnych partii pomieszczenia i kieruje je przez ażurową kratkę równomiernie w dół we wszystkich kierunkach (360°), przez co znacznie przyspiesza tempo parowania wody z mokrych materiałów, a tym samym skraca czas schnięcia. Wentylator bez przenoszenia, suszy powierzchnię w promieniu nawet do 3 m od siebie.

DHP maxi

DHP maxi

Bardzo mocny wentylator promieniowy. Sprawdza się w osuszaniu tapicerki wyblowej, dywanów i wykładzin po praniu. Urządzenie jak na swoje gabaryty i wydajność jest lekkie (10,5 kg). Wentylator bez przenoszenia, suszy powierzchnię w odległości nawet do 6 m od siebie. DHP max jest urządzeniem ekologicznym i ekonomicznym, gdyż zużywa bardzo mało energii, a wbudowany licznik przepracowanych godzin, umożliwia kontrolowanie na bieżąco tempa schnięcia oraz kosztów zużytej energii.

Środki czystości, których używamy

Wszystkie środki są hipoalergiczne i bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych 🙂

Chemspec (USA)

Enz-All

Puder do przedzialek do mebli zawierający enzymy - aktywne białka rozkładające związki organiczne. Specjalnie opracowany do walki z silnymi, wnikającymi białkowymi zabrudzeniami. Skutecznie usuwa krew, wymiociny, plamy z moczu i jedzenia.

Chemspec (USA)

Formula 90 Liquid

Niskopienny środek do czyszczenia tapicerki meblowej i wykładzin biurowych metodą ekstrakcyjną. Nie niszczy tkaninowych barwników. Usuwa trudne zabrudzenia, plamy krwi, trawy, kwiatów, potu, kakao, tuszu, mleka, sosów, czekolady, kaszy, makaronu, ziemniaków, jedzenia dla dzieci, jajek, smażonego mięsa.

Chemspec (USA)

Leather Cleaner & Conditioner

Specjalistyczny preparat do pielęgnacji tapicerki z naturalnej i syntetycznej skóry. Usuwa zabrudzenia z powierzchni oraz z porów. Bezpieczny dla skóry pokrytej farbą.

Chemspec (USA)

Professional Spot Lifter

Bezpiecznie usuwa krew, napoje bezalkoholowe, smary, oleje, smołę, kawę, herbatę, pasty do podłóg, proszek do tonera i wiele innych. Jest dedykowany do wszystkich rodzajów dywanów, wykładzin i tapicerek, które można czyścić na mokro. Z powodzeniem może być stosowany na najdelikatniejszych wyrobach wełnianych.

Chemspec (USA)

P.O.G. Remover

To odplamiacz na bazie rozpuszczalników dedykowany do usuwania plam po farbach, olejach, smarach, długopisie, tuszu, lakieru do paznokci itp. Zaleca się stosowanie pojemników ze spryskiwaczami odpornymi na rozpuszczalniki. Usuwanie plamy z oleju smaru towotu silnikowego tłuszczu

Chemspec (USA)

Liqua Gel

Usuwa plamy ze smoły, smaru, tuszu, gumy, gumy do żucia, lepiku, oleju, jak również większość tłustych plam. Jest dedykowany do wszystkich rodzajów dywanów, wykładzin i tapicerek, które można czyścić na mokro.

Chemspec (USA)

Kill Odor Plus

Skoncentrowane środki do usuwania plam moczu. Jest potężnym eliminatorem zapachów, w tym moczu.

Chemspec (USA)

Stain Shield Professional

StainShield Professional, to doskonały wodny impregnat. Można go nakładać praktycznie na wszystkie rodzaje dywanów, wykładzin lub tapicerek, które zwyczajowo czyści się na mokro. Powierzchnie poddane impregnacji tym produktem, będą wyglądać na nowsze, dłużej pozostaną czyste i będą odporne na plamy.

Chemspec (USA)

Anti Static Spray

Wysokoskuteczny i szybkoschnący środek redukujący występowanie zjawiska nieprzyjemnych wyładowań elektrostatycznych. Wystarczy jedna aplikacja aby skutecznie wyeliminować z dywanu, wykładziny, czy tapicerki, gromadzenie się w chłodne dni ładunku elektrycznego.

Zamów pranie już teraz

Doradzimy Państwu we wszystkich sprawach związanych z praniem tapicerki meblowej, materacy i wykładzin biurowych. Codziennie od 8:00 do 20:00.

Mobi Mop - pranie tapicerki meblowej i pranie wykładzin. Pranie kanap, pranie materaca, pranie foteli.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy 

Twoje zgłoszenie zostało wysłane. 

Wkrótce nasz doradca skontaktuje się z Państwem w celu uzyskania szczegółów.