Pranie wykładziny biurowej Warszawa

*Cena na pranie wykładziny biurowej nie zależy od stopnia zabrudzenia!

profesjonalne pranie wykładziny biurowej w Warszaiwe od firmy mobimop

Pranie wykładziny biurowej w Warszawie

Pranie wykładziny jest ważnym procesem utrzymania czystości w domu lub biurze. Istnieją różne techniki na pranie wykładzin, w zależności od materiału, z którego są wykonane oraz stopnia zabrudzenia. Pamiętaj, że utrzymanie czystości wykładziny biurowej jest bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Czysta wykładzina przyczynia się do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniu i zapobiega rozwojowi alergenów oraz chorobotwórczych bakterii i wirusów.

Dlaczego warto zlecić pranie wykładziny biurowej firmie Mobi Mop?

 • Nasza firma nie korzysta ze sprzętu firmy Karcher lub podobnych mas-marketowych odkurzaczy, według danym technicznym podobny sprzęt zbyt słaby aby się mówić o profesjonalnym praniu. Nasza firma posiada tylko i wyłącznie mocny profesjonalny sprzęt przyznaczony do profesjonalnego prania wykładzin biurowych i tapicerki. Z naszym sprzętem mogą Państwo sie zapoznać poniżej na tej stronie. Wybieraj rozsądnie, zleć pranie firmie która zna się na tym!
 • Wyczyściliśmy ok 47500 m.kw. wykładzin biurowych.
 • Ponad 230+ zweryfikowanych rezenzjii na Google i Facebook.
 • Jako jedna z niewielu firm udzielamy gwarancji jakości.
 • Najlepszy profesjonalny sprzęt w Warszawie do prania wykładzin. 
 • U nas zapłacisz kartą i dostaniesz fakturę na swoją firmę. 
 •  

Czysta wykładzina — to dobra wizytówka każdej firmy! Zamówienie profesjonalnego prania wykładziny to inwestycja w czystość i higienę miejsca pracy, która przynosi wiele korzyści zarówno dla pracowników, jak i dla firmy. Regularne pranie wykładziny biurowej = długowieczność, która pozwala na utrzymanie ich w dobrym stanie przez długi czas, co pozwala na odroczenie kosztów związanych z wymianą wykładziny.

Cena prania wykładziny biurowej w Warszawie

Minimalna kwota zamówienia 150 zł.

*Podane ceny są cenami brutto! 🔥🔥🔥

Usługa

Cena

Odplamianie wykładziny

Zawsze w cenie prania!

Pranie wykładziny biurowej do 50 m2

15 zł/m2

Pranie wykładziny biurowej 50-100 m2

13zł/m2

Pranie wykładziny biurowej 100-200m2

11 zł/m2

Pranie wykładziny powyżej 200m2

wycena indywidualna

*Cena na prania wykłdziny biurowej nie zależy od stopnia zabrudzenia. *Niestety nie możemy gwarantować, że każda poszczególna plama zejdzie.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Gwarancja jakośći firmy usługowej Mobi Mop

Przed rozpoczęciem prania wykładziny pracownik naszej firmy ocenia stan czyszczonej powierzchni i informuje klienta jaki będzie rezultat końcowy, informujemy o plamach i zanieczyszczeń których nie da się usunąć (takie sytuacji zdarzają się bardzo rzadko). W 98 % przypadkach pozbywamy się każdej plamy. 

 • Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę — wszyscy nasi fachowcy są dobrze wyszkoleni i mają odpowiednie doświadczenie. 
 • Nadajemy gwarancję, że jeśli po wyschnięciu zauważycie Państwo niedoprane miejsca, prosimy kontakt z biurem. Gwarantujemy poprawkę w najbliższym wolnym terminie.
 • Pod czas pracy dotczymujemy się nowoczesnej technoligii i zasad prania.
 • Nadamy rabat lub zwrócimy do 100% opłaty jeśli rezultat różni się od zapowiedzianego rezultatu przed rozpoczęciem prania.

Jakie plamy usuwamy ?

Profesjonalne pranie wykładziny może pomóc w usunięciu różnych rodzajów zabrudzeń i plam, naprzykład takich jak:

 • Plamy z jedzenia i napojów — takie jak plamy z kawy, herbaty, soków, czerwonego wina, sosów itp.
 • Plamy z zabrudzeń organicznych — takie jak plamy z krwi, moczu, potu, czy resztek jedzenia.
 • Plamy z zabrudzeń mineralnych — takie jak plamy z piasku, błota, pyłu czy zanieczyszczeń przyniesionych z zewnątrz.
 • Plamy z oleju i tłuszczu — takie jak plamy z oleju, smaru, czy resztek jedzenia.
 • Plamy z farb — takie jak plamy z farby do malowania lub farby do włosów.
 • Plamy z substancji chemicznych — takie jak plamy z płynów do czyszczenia, dezynfekujących, czy środków chemicznych używanych w gospodarstwie domowym.

Jak wygląda pranie wykładziny biurowej - Etapy Prania

 1. Odkurzanie: Przed rozpoczęciem prania wykładziny najpierw odkurzamy całą wykładzinę, odkurzaczem kolumnowym z obrotową szczotką, wykładzine należy dokładnie odkurzyć, aby usunąć luźne zanieczyszczenia i kurz. 
 2. Test plam: Punktowe odplamianie plam za pomocą odpowiednich odplamiaczy.
 3. Przygotowanie odpowiedzniego roztworu: Następnie opryskujemy kładzinę specjalnym detergentem do rozpuszczenia brudu.
 4. Szorowanie: Za pomocą szorowarki walcowej dogłębnie wcieramy detergent i podnosimy runo wykładziny.
 5. Pranie ekstrakcyjne: Profesjonalnym ekstraktorem przemysłowym z podwójną siłą ssąca oraz podgrzewaczem wody, wypłukujemy chemię oraz usuwamy cały brud.
 6. Weryfikujemy: Jeśli po wykonaniu powyższych czynności pozostały jeszcze plamy na wykładzinie, używany dodatkowych odplamiaczy do usuwania plam.
 7. Suszenie: Za pomocą mocnych przemysłowych wentylatorów podsuszamy wykładzinę, aby uniknąć powstawania pleśni i grzybów. 

Pamiętaj, że każda wykładzina może mieć swoje specyficzne wymagania dotyczące prania i konserwacji, dlatego wybieraj rozsądnia i zlecaj prania swojej ulubionej wykładziny, firmie która zna się na tym i posiada odpowiedni mocny sprzęt. Po takim zabiegu wykładzina zostaje czysta i odzyskuje dawny kolor. Uwaga! Sprzęt jaki wykorzystujemy przy praniu w 100% jest profesjonalnym sprzętem do prania wykładzin i tylko taki sprzęt zapewni odpowiedni efekt czyszczenia. 

Pranie wykładziny biurowej w Warszawie
Pranie wykładziny biurowej w Warszawie

Nasz sprzęt do prania tapicerki meblowej i wykładziny

Uwaga! Nasza firma nie korzysta, że sprętu typu Karcher i innych mas-marketowych odkurzaczy. Korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnego sprzętu. 

Pranie wykładziny biurowej w Warszawie
Santoemma (Włochy)
Odkurzacz piorący Sabrina Hot

Profesjonalny odkurzacz ekstrakcyjny przeznaczony do czyszczenia tapicerek meblowych, wyposażony w jednostkę do natychmiastowego podgrzewania wody. Dzięki zastosowaniu wysokiego podciśnienia, maszyna umożliwia usunięcie maksymalnej ilości zanieczyszczeń z powierzchni oraz uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia. Dzięki zastosowaniu wysokiego podciśnienia, maszyna umożliwia usunięcie maksymalnej ilości zanieczyszczeń z powierzchni oraz uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia.

Pranie wykładziny biurowej w Warszawie
Santoemma (Włochy)
Odkurzacz piorący Santoemma Sabrina Maxi

Sabrina Maxi jest w pełni profesjonalnym przemysłowym urządzeniem do prania wykładzin dywanowych. Na tle innych, konkurencyjnych rozwiązań Sabrinę Maxi wyróżnia dedykowany system wysokiego podciśnienia (high-waterlift), który gwarantuje większą skuteczność prania i najszybsze schnięcie powierzchni. Urządzenie jest wyjątkowo ciche (67db) co pozwala na zachowanie dyskrecji ekipie sprzątającej i jest dodatkowym atutem w miejscach jak hotele, pensjonaty.

Pranie wykładziny biurowej w Warszawie
Prochem (Wielka Brytania)
Odkurzacz piorący Steempro 2000

Profesjonalny odkurzacz piorący o przemysłowej budowie. Zapewnia podciśnienie na poziomie 4064 mm słupa wody. Profesjonalna pompa o mocy 250psi i przepływowy podgrzewacz wody Heat&Run 2.8 Kw zapewnia dogłębną ekstrakcję czyszczonej powierzchni. Jest to doskonały sprzęt do prania dużych metraży, w szczególności wykładzin biurowych. Steempro 2000 to idealne rozwiązanie dla firm czyszczących profesjonalnie duże powierzchnie. Steempro jest wyposażony w silną pompę o mocy 250 psi oraz powiększone zbiorniki, gwarantujące długi czas pracy i doskonałe efekty czyszczenia.

Pranie wykładziny biurowej w Warszawie
Sebo (Niemcy)
Odkurzacz Sebo Evolution 350

Profesjonalny, pionowy odkurzacz szczotkowy. Sebo Evolution 350 wyznacza nowe standardy w dziedzinie sprzątania biur, obiektów komercyjnych lub przemysłowych. Jest niezawodnym narzędziem wszędzie tam, gdzie po prostu codziennie musi być czysto. Bardzo skuteczny przy odkurzniu wykładzin i dywanów na sucho przed praniem ekstrakcyjnym. 

Pranie wykładziny biurowej w Warszawie
Truvox (Wielka Brytania)
Szorowarka walcowa Multiwash 240

Wielofunkcyjna i wysokowydajna szorowarka walcowa, która myje i szoruje zarówno miękkie, jak i twarde powierzchnie. Idealna do równomiernego nanoszenia i wcierania prespray’a, środka do kapsulacji lub suchych wiórek na dywanach i wykładzinach. Jest również wysoce skuteczna na trudnych nawierzchniach, tj.: maty antypoślizgowe, ruchome schody i chodniki, czy maty wejściowe. Ponadto znakomicie sprawdza się podczas czyszczenia podłóg kafelkowych oraz fug.

Szorowarka do czyszczenia wykładzin
Sebo (Niemcy)
Szorowarka Sebo Duo

Szorowarka walcowa przeznaczona do równomiernego rozprowadzania i wcierania prespray’u, środka do kapsulacji lub suchych wiórek na dywanach i niewielkich powierzchniach wykładzin. Prosta w obsłudze i skuteczna w działaniu. Dzięki dwóm szczotkom walcowym obracającym się w przeciwnych kierunkach, dokładnie rozprowadza środek czyszczący na pożądanej powierzchni, penetruje runo dywanu / wykładziny i dociera do pojedynczych włókien.

Wentylator do suszenia tapicerki meblowej i dywanów
Dri-Eaz (Wielka Brytania)
Osuszacz Dri-Pod

Mały i wygodny wentylator do suszenia tapicerek mebloweych, materacy i dywanów. Dri-Pod zasysa ciepłe, suche powietrze z górnych partii pomieszczenia i kieruje je przez ażurową kratkę równomiernie w dół we wszystkich kierunkach (360°), przez co znacznie przyspiesza tempo parowania wody z mokrych materiałów, a tym samym skraca czas schnięcia. Wentylator bez przenoszenia, suszy powierzchnię w promieniu nawet do 3 m od siebie.

Wentylator do suszenia tapicerki meblowej i dywanów
DHP maxi
DHP maxi

Bardzo mocny wentylator promieniowy. Sprawdza się w osuszaniu tapicerki wyblowej, dywanów i wykładzin po praniu. Urządzenie jak na swoje gabaryty i wydajność jest lekkie (10,5 kg). Wentylator bez przenoszenia, suszy powierzchnię w odległości nawet do 6 m od siebie. DHP max jest urządzeniem ekologicznym i ekonomicznym, gdyż zużywa bardzo mało energii, a wbudowany licznik przepracowanych godzin, umożliwia kontrolowanie na bieżąco tempa schnięcia oraz kosztów zużytej energii.

Usługi realizujemy na obszarze miasta Warszawa i okolicach

 • Bemowo
 • Wola
 • Ursynów
 • Praga-Południe
 • Bielany
 • Ochota
 • Wesoła
 • Wawer
 • Białołęka
 • Targówek
 • Śródmieście
 • Praga-Północ
 • Bemowo
 • Włochy
 • Ursynów
 • Żoliborz 
 • Wilanów
 • Mokotów
 • Rembertów
 • Ursus
 • Michałowice
 • Piaseczno
 • Pruszków
 • Babice
 • Odolany
 • Piustów
 • Marki
 • Zawady
 • Nowolipki
 • Konstancin-Jeziorna
 • Powązki
 • Sady Żoliborskie
 • Marymont-Potok
 • Stary Żoliborz
 • Wilanów Wysoki
 • Ulrychów
 • Wilanów Niski
 • Wilanów Królewski
 • Powsin
 • Powsinek
 • Mirów
 • Błonia Wilanowskie
 • Kępa Zawadowska
 • Plac Wojska Polskiego
 • Błonia Wilanowskie
 • Powsinek
 • Marki
Inne strony
Szybkie linki
Kontakt

Na zgłoszenie wysłane przez stronę, odpowiemy w ciągu 1 godziny. Codziennie od 8:00 do 20:00.

© 2021 Firma usługowa MOBIMOP Sp. z o. o.
Прокрутить вверх
Zamów pranie